Вся нерухомість > Новини > Програми лояльності від забудовників: що пропонують покупцеві?
↑ До списку новин

Програми лояльності від забудовників: що пропонують покупцеві?

8 серпня 2014

Ціноутворення в сегменті первинної нерухомості - процес досить прозорий. Ціни в кожному із сегментів практично однакові, співвідношення «ціна/якість» більш-менш стабільне, тому для покупця, який визначився з ціновим діапазоном, на перший план виходить додаткова вартість (added value) пропозицій від забудовників. І тут програми лояльності, акції та знижки можуть зіграти вирішальну роль у виборі квартири і, відповідно, її продавця, пише Domik.ua.

З іншого боку, може бути і зворотна ситуація - якщо акція або знижка виявиться цікавою для потенційного інвестора, це може спонукати його з великою увагою вивчити пропозицію забудовника.

Тому будь-яка стабільна і відповідальна компанія намагається запропонувати своїм клієнтам додаткові бонуси при купівлі нерухомості - від знижки і розстрочки до післяпродажного сервісу і антикризових програм, що особливо актуально під час економіко-політичної нестабільності, яка спостерігається в країні сьогодні.

Суть програм лояльності більшості будівельних компаній схожа. Основними напрямками програм лояльності стають, в першу чергу, знижки, фіксація вартості або продаж у гривні за курсом, значно нижчим від офіційного, безвідсоткова розстрочка. Проте є й такі, що роблять дійсно ексклюзивні пропозиції, від яких важко відмовитися.

Розглянемо докладніше всі програми.

Знижки

Знижки при купівлі квартири в новобудові більшість будівельних компаній так чи інакше пропонували завжди. Розмір знижки у відсотковому виразі зазвичай не такий вже й великий, але в грошовому - цілком відчутний. Приводом для знижки може стати як 50-100% оплата вартості на етапі будівництва, так і повторна покупка у одного і того ж забудовника.

Stolitsa Group дотримується політики надання знижки покупцям у момент ухвалення рішення про покупку квартири. Так, в ЖК «Відпочинок» як і раніше діє програма, за якою кожен покупець може отримати знижку до 150 тис. грн, залежно від розміру житлоплощі. Акція поширюється як на покупку зі 100%-ою передоплатою, так і на квартири, куплені в розстрочку. Раніше передбачалося, що акція триватиме лише до кінця квітня, однак у підсумку було прийнято рішення про її безстрокове продовження. У компанії акцію називають не програмою лояльності, а заходом стимулювання збуту.

Крім того, тут підходять до клієнтів індивідуально і можуть розробити спеціальну пропозицію, що враховує, наприклад, розстрочку або персональні бонуси, коли мова йде про повторній покупці.

У UDP ж передбачили, крім тимчасових акцій, ще й постійно діючу програму лояльності UDPeople. Вона передбачає знижку в 1-2% від вартості при повторній покупці будь-якої нерухомості компанії. Ця знижка діє як додаткова до поточних умов покупки.

Компанія «Інтергал-Буд» пропонує знижку від 3 до 10%, залежно від житлового комплексу. Наприклад, в ЖК «Яскравий» та «Лідер» знижка становить 10%, в ЖК «Деміївка» та будинку по вул. Саперно-Слобідська, 24, - 5%, в ​​ЖК «Малахіт» і «Лук'янівка» - 3%. Акція стартувала в середині липня 2014 р., термін закінчення поки не визначений.

Крім цього, в будинку № 7 ЖК «Паркові озера» можна отримати знижку до 84 тис. грн. Вона надається на купівлю цінних паперів, які потім можна обміняти на квадратні метри. Акція стартувала в червні. У тому ж комплексі можна придбати і трикімнатну квартиру за спеціальною ціною в 99 тис. доларів, правда, вибрати можна тільки з надаваних варіантів.

ПАТ АКБ «Аркада» продовжує ряд літніх акцій для своїх покупців. Так, наприклад, при покупці житло в ЖК «Stugna House» (секція Б) можна отримати знижку в 4,76%. Обов'язковою умовою є 100% передоплата одним платежем.

У житлових будинках «Поділля», «Аю-Даг» і «Диканька» житлового масиву «Патріотика» період знижок також продовжили, як мінімум, до кінця літа. Залежно від суми першого внеску за умови, що він був здійснений одним платежем, загальна вартість кожного платежу в період дії програми зменшується. Так, якщо перший внесок більше 50%, але менше 100%, знижка складе 2,5%. При 100% передоплаті - 5%.

У даній акції також беруть участь житлові комплекси «Гранд» і «Касіопея».

Крім того, компанія передбачила програму лояльності «Клуб постійних клієнтів», згідно з якою у разі, якщо ви вже інвестували кошти через банк «Аркада» в будь-яку нерухомість, кожна наступна покупка буде обходитися на 5% дешевше.

КП «Спецжитлофонд» пропонує цілий ряд спеціальних умов придбання житлової нерухомості. Наприклад, якщо ви вибрали квартиру в будинку по вул. Гарматна, 50, то при 100% передоплаті протягом 7 робочих днів після підписання документів, можна розраховувати на 3% знижку. Або можна вибрати варіант 30% передоплати з розстрочкою платежу, що залишився, до березня 2015 року.

У будинку по вул. Професора Підвисоцького, 4В, можна зробити 50% передоплату протягом 5 робочих днів і отримати знижку в 3%. А якщо є можливість оплатити одразу 100% протягом 7 днів, то розмір знижки буде збільшений до 5%. Крім того, можна оплатити 20% першого внеску і отримати розстрочку до грудня 2015 року.

Компанія також пропонує різноманітні програми лояльності та акційні умови для тих, хто хоче придбати нежитлову нерухомість або місце в паркінгу.

ПБГ «Ковальська», в свою чергу, пропонує покупцям сертифікати на знижку при повторній покупці квартир і нежитлових приміщень в будинках по вул. Левітана, 3, вул. О. Пчілки, 5, вул. Закревського, 93А, вул. Є. Чавдар, 1, вул. Танкова, 1 та на проспекті Бажана. Сума в сертифікаті залежить тільки від розмірів об'єкта, який буде купуватися. Так, на повторну купівлю однокімнатної квартири знижка складе 10 тис. грн, двокімнатної - 20 тис. грн, трикімнатної - 30 тис. грн, при більшій кількості кімнат - 40 тис. грн. Сертифікат не іменний і може бути переданий третій особі. Термін його дії - 24 місяці.

Фіксація вартості

Ще зовсім недавно фіксація вартості квадратного метра при покупці квартири в споруджуваному будинку в розстрочку була цілком звичайною практикою для більшості забудовників. Однак в умовах економічної і курсової нестабільності, коли неможливо передбачити навіть вартість будматеріалів на більш-менш тривалий термін, фіксація вартості квадратних метрів з тривіальної практики перетворюється на акційну пропозицію, здатну привернути нових покупців.

Так, з 7 липня по 7 серпня поточного року компанія «Укрбуд» пропонує своїм покупцям, які укладають договір на участь у Фонді фінансування будівництва, акцію під назвою «Щаслива 7'я». За її умовами, кожний покупець, який оплатив 70% від вартості житла в зазначений період, отримує в подарунок фіксацію вартості квадратного метра на 7 місяців. Це означає, що сума ще 30% платежів, які розбиваються, згідно з договором на щомісячні внески, до 7 лютого 2015 р. залишиться незмінною. Якщо будинок, що ж інвестується, буде здаватися раніше лютого наступного року, то фіксація вартості квадратного метра буде діяти до моменту здачі будинку.

В акції беруть участь наступні проекти компанії - житлові комплекси «Авангард», «Артемівський», «Артеміда», «Герцен Парк», «Казка», «Козацький», «Либідь», «Мікитська Слобода», «Оберіг», «Парк-холл «Горький», «Сонячна Рів'єра», «Старокиївський» і «Садовий».

У свою чергу, «Інтергал-буд» також пропонує фіксацію вартості квадратного метра на момент підписання угоди з придбання нерухомості в ЖК «Яскравий», «Паркові Озера», «Лідер», «Малахіт», «Лук'янівка» і «Деміївка». Відбувається це при покупці квартири в розстрочку до введення будинку в експлуатацію і 30% першому внеску.

Продаж за особливим курсом

Як ми вже писали, незважаючи на те, що ціноутворення на первинному ринку нерухомості України відбувається в гривні, багато забудовників продовжують прив'язувати ціни на квадратні метри до курсу долара. Особливо це стосується компаній з іноземним капіталом.

Але в окремих випадках для залучення покупців курс можна і трохи знизити.

Так, та ж компанія «Інтергал-Буд» в ряді своїх проектів при оплаті 100% фіксують спеціальний курс в 11,5 грн за долар.

А компанія Seven Hills з 2 липня пропонує акційні умови придбання житла в ЖК Park Avenue. Тут пропонують фіксований курс гривні на рівні 9,04 за долар. Індивідуально обговорюється можливість розстрочки, а також інших особливостей придбання нерухомості в комплексі. Передбачається, що акція триватиме до кінця серпня.

Подібні умови пропонує і компанія Dragon-Ukrainian Properties & Development plc (DUPD) у житловому комплексі Obolon Residences. Тут пропонують купити квартиру в розстрочку на 2 роки, заплативши при цьому 30% вартості за курсом 10 гривень за долар.

Таким чином, пропонована ціна за квадратний метр може бути далеко не остаточною, адже подібні акції, знижки та інші фінансові механізми використовуються продавцями дуже часто. Періодично змінюються цифри і умови, але суть залишається - якщо правильно вибрати час покупки, можна непогано заощадити.

Інша справа - безстрокові кредити і ексклюзивні пропозиції, про які ми розповімо в наступному матеріалі.

Анна Степанова, Domik.ua-нерухомість


Топ-оголошення

Сдам Офис 35м2 на Лесной просп.
Лісовий масив, Лісовий просп., 35 кв.м, 7 000грн/місяць, Сдам в аренду офис 35 кв. м, Деснянский р-н, ...

Офісні приміщення > Здам > Київ > Деснянський р-н

Ідеальне місце для бізнесу, багато будинків, всі заселено. вул. Боголюбова
Боголюбова 1, 20 кв.м 16 500$, Ідеальне місце для бізнесу, багато будинків, всі заселено. вул. ...

Сфера обслуговування > Продам > Київська обл. > Києво-Святошинський р-н > Софіївська Борщагівка

Топ-оголошення

Здам в оренду 2-кімнатну квартиру
Терміново здам!!! Світла простора видова 2-кімнатна квартира з панорамними вікнами і виглядом на ...

Квартири > Здам > Київ > Дарницький р-н

Продаю ділянку Броварський район, пгт Калита.
24 соток 7 500$, Продаю ділянку Броварський район, пгт Калита, Ділянка 24 сотки під забудову, в ...

Земельні ділянки > Продам > Київська обл. > Броварський р-н > Калита

Здам офіс Голосіївський р-н., Голосіївський просп.
Голосеево, 75 кв.м, 15 000 грн./місяць, Оренда офісу Голосіївський р-н., м. Димеевская., Н/Ф, 75 ...

Офісні приміщення > Здам > Київ > Голосіївський р-н