Вся нерухомість > Новини > Для переселенців пропонують будувати дешеві житлові будинки для тимчасового проживання
↑ До списку новин

Для переселенців пропонують будувати дешеві житлові будинки для тимчасового проживання

14 серпня 2014

Для переселенців з Криму і Східної України можна будувати недороге тимчасове житло, де вартість квадратного метра не перевищить 2,5-3 тис. грн. Таку думку озвучила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії «АІММ-ГРУП».

«Сучасні технології будівництва дозволяють будувати житлові будинки до 3-х поверхів за один місяць. Це варіанти квартир з кухнями та санвузлами. Наприклад, це може бути однокімнатна квартира на 2 людини площею 15 кв. м або на 3-4 людини площею 30 кв. м, двокімнатна на 4-6 людей площею 45 кв. м, трикімнатна на 7-10 людей площею 60 кв. м з можливістю додавання площ, кратних 15 кв. м, з метою вирішення індивідуальних запитів багатодітних сімей або сімей з людьми з обмеженими можливостями, де є необхідність у додатковій площі», - каже Іскіердо.

При цьому, за словами експерта, дана конструкція будинку повинна бути збірною і поміщатися в стандартний трейлер-довгомір, а також бути пристосованою для перевезення залізничним транспортом. Такі будинки-трансформери можна буде доставляти в різні регіони. «Найбільший вузол повинен бути 2,5 м на 12 м і вага модуля до 7 тонн, щоб перевозити відразу готовий повний комплект вузлів для зведення як мінімум 120 кв. м тимчасового житла за 1 раз 1 бригадою монтажників», - вважає експерт. Що стосується вимог до майданчиків, то для прискорення всіх процедур земля повинна передаватися у тимчасове користування, оренду на встановлений державою строк, виходячи з політичної ситуації.

«У наших розрахунках, як мінімум, 1,5 роки, і з можливістю продовження цього терміну. Земля може бути надана і приватними фізичними або юридичними особами, але з обов'язковим підписанням договору оренди державою і на чітко встановлений термін і оплатою на умовах домовленості», - вважає Іскіердо.

Вона також вважає, що на рівні місцевих громад держава має надати підведення та підключення інженерних комунікацій. «Ми приступили до розробки проекту, який відповідає вищевикладеним вимогам і має ряд поліпшень і передбачає подальшу ремонтопридатність, модернізацію і технологічність. Вартість одного метра квадратного такого виду житла на даний момент приведена до 3 тис. 200 грн, але з подальшою типізацією і наладкою потокового виробництва може бути знижена до 2 тис. 500 грн за кв.м. Зараз знаходяться в опрацюванні варіанти генпланів у різних конфігураціях для більш ефективного використання майданчика. Результати показують можливість комфортного розміщення на 1 гектарі 2500-3 тис. осіб», - повідомила експерт.

Раніше повідомлялося, що з'явився сервіс онлайн-пошуку житла для переселенців.

ІАП «Столична нерухомість»


Топ-оголошення

Продаж будинку в Пушку 140 кв.м.
4 кімнати, 140 кв.м, 12 соток 92 800$, Продаж 2-хповерхового будинку с. Пушок, будинок цегельний, ст. ...

Будинки. Котеджі. Дачі > Продам > Київська обл. > Броварський р-н > Пуховка

Дача Ковалевкого/ 411 Батарея. Будинок з ремонтом на 4 сотках!
Дача Ковалевського, 5 і більш за кімнати, 152 кв.м, 4 соток 180 000$, Будинок загальною площею 152 ...

Будинки. Котеджі. Дачі > Продам > Одеська обл. > Одесса

Топ-оголошення

кімната БЕЗ ГОСПОДАРІВ для 1 или- 2 чел.троещина пр Маяковского м. Чернігівська Петрівка
Троєщина, 3 000 грн./місяць, БЕЗ мешкання Господарів Кімната з балконом для 1- 3000гр або 2 -3500гр. ...

Кімнати > Здам > Київ > Деснянський р-н

Куплю 1 комн кв оболонь, Автовокзал, Беличи, Виноградар, Голосеево
1 кімната 40 000$, Куплю 1 комн кв оболонь, Автовокзал, Беличи, Виноградар, Голосеево, Куреневка, ...

Квартири > Куплю > Київ

1-до на Михайлівській 3-15592
Молдавія, Михайлівська вул., 1 кімната 43,6/20,8/11,1 кв.м 2/2, 20 000$, Михайлівська / Михайлівська ...

Квартири > Продам > Одеса > Малинівський р-н