Вся нерухомість > Новини > Як створити дизайн інтер'єру в стилі біоморфізм
↑ До списку новин

Як створити дизайн інтер'єру в стилі біоморфізм

11 серпня 2014

Біоморфізм - це один з найсвіжіших і сучасних стилістичних напрямків у дизайні, засновником якого є архітектор і скульптор Ееро Саарінен. Інтер'єр в такому стилі створити непросто, однак результат безперечно вартий зусиль: тут все направлено на умиротворення і комфорт людини. Давайте розглянемо, що ж характерно для біоморфізму.

Біоморфізм в інтер'єрі: основи

Насамперед, біоморфізм передбачає простір, тому тут і мови не може бути про тісні кімнати, розділені між собою стінами з традиційними дверними отворами - погляд повинен вільно сковзати по контурах зон, які плавно перетікають одна в одну. Тут будуть дуже доречні всілякі прозорі і напівпрозорі мобільні перегородки. Так, інтер'єр повинен бути розділений всього на дві основні зони: приватну (спальня, ванна, туалет, кабінет) і для прийому гостей (передпокій, вітальня, кухня, їдальня).

Біоморфізм несе в собі ідею єднання з навколишнім світом, ідею гармонії. Це яскраво виражено на готових проектах, де можна побачити не просто великі вікна, а панорамне скління. Так, інтер'єр м'яко зливається з пейзажем за вікном, створюючи єдину, світлу картину. Велика кількість світла і простору - це ідеальні умови для психологічної рівноваги. Якщо ж за вашими вікнами не настільки привабливий вигляд, то використовуйте легкі штори, які будуть добре пропускати сонячне світло.

Біоморфізм: оздоблення

Тут, як в оздобленні, так і в акцентах важливо дотримуватися ідеального балансу: нічого зайвого. Ніщо не повинно настирливо привертати увагу, але й вганяти в нудьгу - теж. Так, ви можете сміливо віддавати перевагу м'яким відтінкам яскравих кольорів, які в поєднанні з плавними формами викликатимуть виключно позитивні емоції. Наприклад, бузкова або салатна обробка стін буде відмінно буде поєднуватися з білою підлогою.

До слова, оскільки біоморфізм відноситься до органічного напрямку в дизайні, то в оздобленні слід використовувати природні матеріали і їх екологічно чисті імітації.

Біоморфізм: меблі та аксесуари

Найцікавіше у біоморфізмі - це меблі. По-перше, їх не повинно бути багато (ви ж пам'ятаєте, що інтер'єр не повинен бути перевантажений). По-друге, вони повинні бути гранично зручними, мати анатомічну форму (не дарма ж засновник біоморфізму, Ееро Саарінен, вивчав скульптуру). По-третє, всі меблі повинні мати плавні, м'які форми. Тут важливо пам'ятати, що інтер'єр у стилі біоморфізм несе в собі легкі нотки авангардизму, арт-деко, екостилю і мінімалізму.

Що стосується аксесуарів, то їх не повинно бути багато. Як правило, це один-два великих декоративних елемента. Наприклад, дуже добре в такому інтер'єрі буде виглядати велика краплеподібна люстра або макрофото зеленого листа на стіні. У кожному разі, це має бути лаконічно і гармонійно.

Polly Dozzy, спеціально для журналу «Ваш интерьер», фото pinterest.com


Топ-оголошення

Продам землю для будівництва
Продається ділянка землі 42 сотки з господарськими спорудами, похоронив, свердловина, гараж.Газ поруч ...

Земельні ділянки > Продам > Київська обл. > Києво-Святошинський р-н > Білогородка

2-кімнатна кв. 82/41/10 м2, 6/16 Люстдорфская дор. / Глинки (77181)
Люстдорфская дорога 55, 2 кімнати 82/41/10 кв.м 6/16, 55 000$, 2-кімнатна кв. 82/41/10 м2, 6/16 ...

Квартири > Продам > Одеська обл. > Одесса

Топ-оголошення

Проспект Шевченка терміново продам 2-хкімнатну квартиру в висотному будинку
Центр, 2 кімнати 50/29/8 кв.м 4/9, 48 000$, Продам квартиру в хорошому цегельному будинку, проспект ...

Квартири > Продам > Одеса > Приморський р-н

Продам 3 х кімнатну квартиру ул.Шмидта.
Кирова просп., 3 кімнати 63/-/- кв.м 7/9, 34 000$, Продам 3 х кімнатну квартиру ул.Шмидта 7/9 ...

Квартири > Продам > Дніпро > Центральний р-н

Аренда офиса 443м, ст М КПИ! Без комиссии!
КПІ, 443 кв.м, 18$/кв.м/місяць, Аренда офиса в БЦ, 403 кв.м + 10% (коэффициент зон общего ...

Офісні приміщення > Здам > Київ > Шевченківський р-н