Вся нерухомість > Новини > У Києві подорожчають послуги ЖЕКів
↑ До списку новин

У Києві подорожчають послуги ЖЕКів

29 серпня 2014

Порятунок замерзаючих — справа рук самих замерзаючих, мабуть, вирішили в ЖЕКах і прийнялися розвішувати на будинках оголошення з проханням допомогти їм утеплити сходові клітки, пишуть «Вести».  «Звертаємося до всіх Вас, свідомих, відповідальних власників житла, і просимо максимально провести утеплення своїх квартир і надати посильну допомогу працівникам ЖЕКів при проведенні робіт з утеплення місць загального користування в будинках, де Ви проживаєте», — звернулися комунальники до мешканців будинків.

Ті, ясна річ, стали обурюватися. «Коли ми зверталися в ЖЕК з проханням провести ремонт на сходових клітинах, нам сказали, що зараз нашого будинку немає в плані. Після того жителі будинку готові були зробити ремонт за свої кровні гроші, потрібні були тільки робочі. Сприяння від ЖЕКів знову не дочекалися», — скаржиться житель Оболоні Андрій Фомічов.

Інші до прохання поставилися з розумінням. «Ми організувалися з сусідами і зібрали гроші на утеплення під'їзду, — каже житель вул. Радунської Сергій Зівкевич. — Зараз визначаємо фронт робіт і першочерговість. Будемо утеплювати зону біля ліфта, щоб тепло не втрачалося. Уже купили утеплюючі стрічки і пінопласт, замінили петлі на дверях. Закрити всі щілини. Встановили ще одні двері при вході, щоб з вулиці не задувало». Він каже, що в їх 16-поверхівці збирали гроші з одного стояка, в результаті вдалося нашкребти 18 тис. грн — приблизно по 180 гривень з квартири.

НА УТЕПЛЕННЯ — 130 МЛН. ГРН.

В ЖЕКах кажуть, що розуміють обурення багатьох, ну а що робити. «Грошей у нас немає. Ми просто можемо нагадати людям, що утеплення треба робити зараз, а не коли вдарять морози. Може, багаті заплатять за бідних і всім буде добре », — сказали нам в одному з ЖЕКів. При цьому глава комісії Київради з питань ЖКГ говорить, що кияни не повинні витрачатися на утеплення під'їздів, хоча і можуть допомогти комунальникам.

«Мається на увазі не утеплення в прямому розумінні пінопластом. Маються на увазі такі заходи, як засклити вікна, якщо є така необхідність. Встановити доводчики на двері до балконів і чорного виходу і надати іншу допомогу працівникам ЖЕКу, — пояснив нам голова комісії Олександр Клюс. — Загалом, потокові ремонтні роботи входять у вартість тарифу, який оплачують кияни, і становить він не менше п'яти відсотків від квартплати. Саме за ці гроші і повинні бути зроблені вищезазначені роботи. Але у зв'язку зі складною економічною ситуацією стоїть питання про підняття цін за послуги обслуговування прибудинкової території на 10-20%. А відносно утеплення, то цього року виділено 130 млн. грн на утеплення будинків у столиці».

Максим Сорокін, Ірина Касьянова, «Вести»


Топ-оголошення

Купити однокімнатну на Таирова. Академіка Королева
Королева 65, 1 кімната 34/18/9 кв.м 7/9, 33 000$, Королева / Вільямса. 7/9, 34/18/9, 'Чешка', ...

Квартири > Продам > Одеська обл. > Одесса

Музейний провулок 8, 54 метра, 102000у.о.
Печерськ, Музейний пров., 8, 2 кімнати, 54/15/20 кв.м, 5/6, 102 000$, Царський будинок з ліфтом у ...

Квартири > Продам > Київ > Печерський р-н

Топ-оголошення

2 комн квартира на 12 ст. Б.Фонтана - море в п'яти хвилинах ходьби
Макаренко, 2 а, 2 кімнати 83/40/25 кв.м 9/18, 50 000$, Львівська/Макаренко, прекрасне місце на ...

Квартири > Продам > Одеська обл. > Одесса

Здам 2-кімнатну квартиру з євроремонтом на ул.Посмитного
Аркадия, 2 кімнати, 8 000 грн./місяць, Здам 2-кімнатну квартиру з євроремонтом в Аркадии на ...

Квартири > Здам > Одеса > Приморський р-н

Оренда офісу з окремим входом на Подолі.(605 м2)
Поділ, 605 кв.м, 240 000 грн./місяць, Оренда фасадного офісного приміщення з окремим входом на ...

Офісні приміщення > Здам > Київ > Подільський р-н