Вся нерухомість > Новини > У Києві подорожчають послуги ЖЕКів
↑ До списку новин

У Києві подорожчають послуги ЖЕКів

29 серпня 2014

Порятунок замерзаючих — справа рук самих замерзаючих, мабуть, вирішили в ЖЕКах і прийнялися розвішувати на будинках оголошення з проханням допомогти їм утеплити сходові клітки, пишуть «Вести».  «Звертаємося до всіх Вас, свідомих, відповідальних власників житла, і просимо максимально провести утеплення своїх квартир і надати посильну допомогу працівникам ЖЕКів при проведенні робіт з утеплення місць загального користування в будинках, де Ви проживаєте», — звернулися комунальники до мешканців будинків.

Ті, ясна річ, стали обурюватися. «Коли ми зверталися в ЖЕК з проханням провести ремонт на сходових клітинах, нам сказали, що зараз нашого будинку немає в плані. Після того жителі будинку готові були зробити ремонт за свої кровні гроші, потрібні були тільки робочі. Сприяння від ЖЕКів знову не дочекалися», — скаржиться житель Оболоні Андрій Фомічов.

Інші до прохання поставилися з розумінням. «Ми організувалися з сусідами і зібрали гроші на утеплення під'їзду, — каже житель вул. Радунської Сергій Зівкевич. — Зараз визначаємо фронт робіт і першочерговість. Будемо утеплювати зону біля ліфта, щоб тепло не втрачалося. Уже купили утеплюючі стрічки і пінопласт, замінили петлі на дверях. Закрити всі щілини. Встановили ще одні двері при вході, щоб з вулиці не задувало». Він каже, що в їх 16-поверхівці збирали гроші з одного стояка, в результаті вдалося нашкребти 18 тис. грн — приблизно по 180 гривень з квартири.

НА УТЕПЛЕННЯ — 130 МЛН. ГРН.

В ЖЕКах кажуть, що розуміють обурення багатьох, ну а що робити. «Грошей у нас немає. Ми просто можемо нагадати людям, що утеплення треба робити зараз, а не коли вдарять морози. Може, багаті заплатять за бідних і всім буде добре », — сказали нам в одному з ЖЕКів. При цьому глава комісії Київради з питань ЖКГ говорить, що кияни не повинні витрачатися на утеплення під'їздів, хоча і можуть допомогти комунальникам.

«Мається на увазі не утеплення в прямому розумінні пінопластом. Маються на увазі такі заходи, як засклити вікна, якщо є така необхідність. Встановити доводчики на двері до балконів і чорного виходу і надати іншу допомогу працівникам ЖЕКу, — пояснив нам голова комісії Олександр Клюс. — Загалом, потокові ремонтні роботи входять у вартість тарифу, який оплачують кияни, і становить він не менше п'яти відсотків від квартплати. Саме за ці гроші і повинні бути зроблені вищезазначені роботи. Але у зв'язку зі складною економічною ситуацією стоїть питання про підняття цін за послуги обслуговування прибудинкової території на 10-20%. А відносно утеплення, то цього року виділено 130 млн. грн на утеплення будинків у столиці».

Максим Сорокін, Ірина Касьянова, «Вести»


Топ-оголошення

Продаж офісу на Подолі 381 м2. Терміново! Без %
Поділ, Новоконстантиновская вул., 2 А, 381 кв.м 270 000$, Продаж власником відмінного офісного ...

Офісні приміщення > Продам > Київ > Подільський р-н

2-до на проспекті Добровольского 6898
Котовского, Добровольского ін., 2 кімнати 51,3/30,6/8 кв.м 8/12, 33 000$, Добровольского проспект / ...

Квартири > Продам > Одеса > Суворівський р-н

Топ-оголошення

Реальна ціна! 3до квартира в ЖК"Акцент"
Теремки, 3 кімнати 98/45/18 кв.м 11/25, 1 550 000грн., ЖК Акцент, від надійного забудовника ДБК-4. ...

Квартири > Продам > Київ > Голосіївський р-н

Продам будинок Осыково - 124 кв.м.
4 кімнати, 124 кв.м, 20 соток 65 000$, Продам будинок Макаровский район з.Осыково - 124 кв.м., 2 х ...

Будинки. Котеджі. Дачі > Продам > Київська обл. > Макарівський р-н > Осиково

1 до. Оболонь Оазис Модерну ЖК Вітрило ул Оболонская Набережна 1
Оболонь, Оболонская наб., 1, 1 кімната 61/42/15 кв.м 11/25, 20 000грн./місяць, 1 до. Оболонь Оазис ...

Квартири > Здам > Київ > Оболонський р-н