Вся нерухомість > Новини > В Україні стрімко подорожчало утеплення фасадів
↑ До списку новин

В Україні стрімко подорожчало утеплення фасадів

29 серпня 2014

В Україні почався утеплювальний бум, повідомляють «Вестям» в спеціалізованих компаніях.

«За липень-серпень 2014 р. попит на послуги з утеплення квартир і на відповідні матеріали виріс відразу на 80%, порівняно з літом минулого року», — розповів нам директор компанії «КиївПромАльп» Олександр Альбін.

Люди переживають, що до опалювального сезону питання забезпечення газом на державному рівні залишиться невирішеним, тому квапляться максимально утеплити своє житло. Так що фірми, які на цьому спеціалізуються, дозволяють собі нехтувати невеликими замовленнями і вибудовувати клієнтів у черзі. У Києві, наприклад, майстрів-утеплювачів доводиться чекати від 10 днів до 1,5 місяців, і це після оформлення відповідного замовлення та внесення передоплати.

За дрібні ж роботи (на «два вікна» — утеплення двокімнатної квартири з балконом) фахівці і зовсім не хочуть братися, їх доводиться вмовляти.

«У вашому випадку потрібно хоча б ще дві людини з сусідів, тоді приймемо замовлення», — пояснив співробітник компанії «Будда» Микола і порадив поквапитися з рішенням, «поки не подорожчало». Він уточнив, що якщо зараз утеплення коштує 280 грн за квадратний метр, то з 1 вересня компанія підніме цінник до 300 грн. / м. кв.

І це зараз вважається ще недорого. Середні ціни на зовнішнє утеплення квартир за літо зросли з 220 до 500 грн / кв.м, розповіли  учасники ринку. «Матеріал подорожчав на 40% — пропорційно долару, а ціни на роботи з урахуванням матеріалів ми підняли у півтора рази з весни, бо є попит, — пояснили логіку ціноутворення в компанії «КиївПромАльп». — Піднімали поетапно: навесні укладали контракти по 220 грн. / м. кв., в середині літа ціна по 250 грн. / м. кв., потім підняли до 350 грн. / м. кв. Сьогодні беремо замовлення по 500 грн. / м. кв.».

У багатьох фірмах, в які зверталися «Вести», вже не приймають нових клієнтів, щоб не фіксувати ціну. «З вересня плануємо піднімати ціни на послуги, тому зараз за старими цінами фіксувати замовлення немає сенсу. Так що ми поки що намагаємося не брати замовлень. Тим більше, на найближчий місяць робота є», — пояснили нам в одній з компаній.

Восени, за словами учасників ринку, розцінки на фасадне утеплення можуть піднятися до 600 грн. / м.кв. з урахуванням вартості матеріалів.

Світлана Стрельцова, «Вести»


Топ-оголошення

Здам 2-хкомн. квартиру в новострое поряд з ст.м. Лівобережна.
Лівобережний масив, Окипной вул. 8, 2 кімнати 90/-/- кв.м 9, 16 000грн./місяць, Ст. м. Лівобережна, ...

Квартири > Здам > Київ > Дніпровський р-н

Продам будинок
Продам камяний будинок. 4 кімнати, зал, кухня, ванна кімната, коридор з виходом на горище. До будинку ...

Будинки. Котеджі. Дачі > Продам > Рівненська обл. > Здолбунівський р-н > Здолбунів

Топ-оголошення

Продам квартиру 73 кв м з виглядом на морі до жк Криту
Французький б-р, 3 кімнати 74/40/20 кв.м 4/10, 132 000$, Продам квартиру 73, 6 кв м в елітному ...

Квартири > Продам > Одеса > Приморський р-н

Продам нежилые помещения в доме на Донецком шоссе
Фрунзенський-1, 243 кв.м, 55 000$, Продам нежилые помещения, общей площадью 243 м2 (120, 6+35, 5+42, ...

Торговельні приміщення > Продам > Дніпро > Амур-Нижньодніпровьский р-н

Чудова квартира під офіс в історичному центрі Києва
Липки, Заньковецкой вул. 5/2, 1 200$/рік, Краща пропозиція! Чудова квартира під офіс в історичному ...

Офісні приміщення > Здам > Київ > Печерський р-н