Вся нерухомість > Новини > Все менше українських сімей можуть розраховувати на отримання квартири
↑ До списку новин

Все менше українських сімей можуть розраховувати на отримання квартири

31 липня 2014

Як повідомляють «Комментарии», за програмами Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в січні-червні 2014 р. квартири отримали 677 українських сімей, що на 22,3% менше, ніж у першому півріччі минулого року.

Про це повідомила прес-служба Держфонду з посиланням на главу установи Леоніда Рисухіна.

«Незважаючи на непросту ситуацію в країні, люди продовжують отримувати допомогу від держави у рамках житлових програм за раніше укладеними договорами. У свою чергу забудовники виконують свої зобов'язання, в результаті чого сім'ї заселяються у власне житло», - цитує Рисухіна прес-служба.

За його словами, 147 сімей із загальної кількості отримали житло в рамках програми пільгового забезпечення молоді житлом. Програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів (13/3) скористалися 430 сімей.

Ще 100 отримали житло завдяки програмі доступного житла (70/30), в рамках якої громадянам надається підтримка у вигляді 30% від вартості житла. При цьому, як уточнили в прес-службі Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву, у січні-червні 2013 року в рамках житлових програм було введено в експлуатацію близько 20 житлових будинків, в яких громадяни - учасники програм фонду отримали 871 квартиру.

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, в Україні в 2013 році 6 742 сім'ї отримали житло за програмами доступного житла. З них 4 980 сімей отримали житло за програмами, які фінансуються через Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Водночас, одним з перших рішень уряду Арсенія Яценюка стало рішення про жорстку економію коштів і скорочення витратних статей бюджету. Наприкінці березня Верховна Рада прийняла зміни до держбюджету, згідно з якими, зокрема, істотно урізала фінансування державних житлових програм.

Так, фінансування програми пільгового кредитування молоді було скорочено на 54,1 млн. грн, до 25,9 млн. грн. Фінансування програми здешевлення вартості іпотечних кредитів (13/3) - на 230 млн. грн, до 110,2 млн. грн. А програма будівництва доступного житла (70/30), на реалізацію якої спочатку було передбачено 100 млн. грн, була повністю припинена.

Втім, пізніше Кабмін направив 10,11 млн. грн на реалізацію даної програми в 2014 році для виконання зобов'язань перед громадянами, які уклали договори ще в 2013 році. Як зазначав Рисухін, фінансування, яке залишилося на 2014 рік, вистачить для виконання зобов'язань за раніше укладеними договорами. Водночас, Держфонд призупинив укладання нових договорів за своїми програмами.

«Комментарии»


Топ-оголошення

Торгівельно-виставковий комплекс "Квадрат-дружба Народів" Місцерозташування Є великий вибір будівель по всьому Києву. Пiдзем
Печерськ, 5000 кв.м 7 500 000$, Торгівельно-виставковий комплекс "Квадрат-дружба Народів" ...

Торговельні приміщення > Продам > Київ > Печерський р-н

3-комн. кв на пос. Таирова/ вул. Акад. Королева
Королева 47/1, 3 кімнати 64/40/10 кв.м 3/9, 43 000$, 3-кімнатна квартира по вул. Акад. Королева. 3/9 ...

Квартири > Продам > Одеська обл. > Одесса

Топ-оголошення

Здам в оренду офіс
БЕЗ КОМІСІЇ !!! Аренда приміщення вільного призначення в ЖК "Покровский посад", ул .Глубочицкая 32- ...

Офісні приміщення > Здам > Київ > Подільський р-н

Продам 2-кімнатну квартиру
Продам 2-хдо квартиру 55 кв.в ЖК Палладиум. У квартирі 2 спальни+кухня-гостинная. Після ремонту, ...

Квартири > Продам > Київська обл. > Броварський р-н > Бровари

Вул. А.Ахматовой/Гаршина, котедж 225 м на 2-хсотках
Ганни Ахматовой, 4 кімнати, 225 кв.м, 2 соток 175 000$, Трьох-рівневий котедж, 225 метрів. 4 кімнати, ...

Будинки. Котеджі. Дачі > Продам > Одеська обл. > Одесса