Вся нерухомість > Статті. Аналітика > На чому базується житловий «бізнес-клас»
↑ До списку статей 

На чому базується житловий «бізнес-клас»

14 вересня 2011

Структура ринку первинного житла Україні характеризується чіткою класифікацією об'єктів, в якій новобудови бізнес-класу складають 31% від загальної кількості пропозицій. За даними інформаційно-аналітичного порталу «Столична нерухомість», у Києві висококласне житло продається в 40 об'єктах: як побудованих житлових комплексах, так і тих, які перебувають на різних етапах будівництва.

Головні мірки житла бізнес-класу - це зручне місце розташування, близькість до ділового центру міста, використання монолітно-каркасної технології будівництва, цегляні стіни, упорядкована прибудинкова територія, наявність дитячого та спортивного майданчиків, розвинена інфраструктура району. При цьому місце розташування вважається найважливішим критерієм, від якого на 80% залежить успіх усього підприємства.

Один з яскравих прикладів успішно реалізованого проекту житлової нерухомості бізнес-класу - ЖК «Васильківський» від компанії Форум-Інвест, який до кінця року буде офіційно зданий в експлуатацію. Комплекс розташований недалеко від центральних вулиць столиці, на яких розміщені державні підприємства, офіси великих компаній, торгові центри і місця проведення дозвілля. У безпосередній близькості знаходиться одна з найбільших лісопосадок Європи - парки Голосіївського району.

За словами власника компанії «Форум-Інвест» Євгена Долгова, ЖК «Васильківський» проектувався з урахуванням всіх вимог (і навіть більше) до житла бізнес-класу. Відповідно, формувалася і ціна за квадратний метр. Особливу увагу приділили використанню екологічно чистих будівельних матеріалів і, звичайно ж, місцю розташування. «Виходячи з нового проекту зонування Києва, Голосіївський район відноситься до зони «3», яка визначається розвиненою інфраструктурою і великою зеленою територією. До того ж, згідно з концепцією забудови Києва до 2025 року, ЖК «Васильківський» буде одиничною цілісною житлово-офісною новобудовою в даному кварталі з наявністю розвиненої внутрішньої і територіальної інфраструктури», - додав пан Долгов.

Крім Голосіївського району, велика частка проектів бізнес-класу доводиться на Печерський, Шевченківський та Солом'янський райони. Квартири тут можна купити, як вклавши кошти в споруджуваний об'єкт, так і сплативши за вже готове житло. Тим більше, що в розпал осінньої ділової активності багато забудовників йдуть назустріч клієнту і, в партнерстві з провідними банками, пропонують вигідні умови кредитування.

Як сказав Євген Долгов, незважаючи на відсутність гарячого ринкового попиту на житло бізнес-класу, рівень продажів квартир в ЖК «Васильківський» стабільно зростає. Це свідчить про правильну маркетингову стратегію і дійсно варту пропозицію.

realt.aviso.ua


Топ-оголошення

Продам 2-до квартиру Київський р-н
Палубна вул., 2 кімнати 44/30/6 кв.м 1/3, 41 000$, Високий бельетаж, не кутова, вікна в двір, грати. ...

Квартири > Продам > Одеса > Київський р-н

Дача Ковалевкого/ 411 Батарея. Будинок з ремонтом на 4 сотках!
Дача Ковалевського, 5 і більш за кімнати, 152 кв.м, 4 соток 200 000$, Будинок загальною площею 152 ...

Будинки. Котеджі. Дачі > Продам > Одеська обл. > Одесса

Топ-оголошення

Продається квартира! Центр Ж.К. " Бельетаж ".
Центр, Леонтовича (Белинского) вул. 16, 1 кімната 50/20/17 кв.м 13/18, 82 000$, Продається ...

Квартири > Продам > Одеса > Приморський р-н

21687 Приміщення на ЖД Вокзалі
Центр, Пантелеймоновская вул., 50 кв.м 1 750$/рік, Оренда приміщення на ЖД Вокзалі, общ.пл. 50 кв.м, ...

Офісні приміщення > Здам > Одеса > Приморський р-н

ПОДОБОВО 2-КОМУ. м-ро " Лівобережна" Никольсько-слободская
Лівобережний масив, 2 кімнати, 500 грн./місяць, Метро "ЛІВОБЕРЕЖНА", Никольсько-слободская 4, ...

Квартири > Здам > Київ > Дніпровський р-н